Image of Spannende veilingen tijdens de kerstdagen

Spannende veilingen tijdens de kerstdagen

Het is december en we zullen dit succesvolle jaar met enkele zeer fraaie veilingen besluiten! Speciaal voor de kerst hebben we een tweetal prachtige veilingen op stapel staan. Ab-so-luut geen saaie kerst dus met een veiling vol prachtige singles op Eerste Kerstdag. Een dag later heeft een album veiling plaat, ook hier volop de items waar het om draait in onze wereld! Steeds meer mensen ontdekken PlatenVeilingen.nl en dat is geweldig. Wij zijn dan ook permanent op zoek naar mooie items. Hiervoor zullen we ook in 2023 heel Nederland en België doorkruisen om collecties te bekijken. Daarnaast ontmoeten we klanten op beurzen, waar wij van oudsher evenzeer een goede reputatie hebben onder vinyl liefhebbers. Nieuwkomers wensen we bij deze een mooie tijd op onze veiling website.

Ontmoet ons 'live' op beurzen

Featured auction