7. Cuby & The Blizzards - King of the World - Origineel Philips

Register or login to bid.

Register Log in

Description

Prachtige release van Neerlands Blues (t)rots in de branding C+B. Meestal afgerakkerd en dan met name door de eerste jaren na release. Dit daarentegen is een heel ander verhaal: kleur behouden en rug in onaangetaste staat. Zeer licht iets van ringwear bovenin maar eerder aandoenlijk dan storend! Plaat zelf in een nauwelijks gedraaide staat. Glimmend en prachtig om te zien. Volop ‘rust’ tussen de tracks. Een juweel van een Nederpopplaat! Kwaliteit hoes 8.0/10, vinyl 8.0/10.

Shipping costs

Within the Netherlands:
€8.95
Outside of the Netherlands:
€19.50

Category

LP's

Share this lot