7. Twee vinyl Blues box-sets en hoge kwaliteit uitgevoerde Flamenco 2LP mapje

Register or login to bid.

Register Log in

Description

Prachtig verzorgde release met Flamenco muziek uit de jaren vijftig. Mapje betreft 2 albums op 10 inch formaat (4 kanten). Platen zeer goed geconserveerd. Kwaliteit hoes 7.5/10, vinyl 8.0/10.

Beide boxsets met bekende blues muzikanten in nette stt.

Boxen: 7.0/10, vinyl 7.5/10.

Shipping costs

Within the Netherlands:
€8.95
Outside of the Netherlands:
€19.50

Category

LP's

Share this lot